- EPSON

Цена
€22 70 / 44 40 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
БУТИЛКА МАСТИЛО ЗА EPSON L6460/L6490/L6550/L6570/L11160//L15150/L15180/M15140 - 112 EcoTank - Black Ink Bottle - PN C13T06C14A - `7500 pages / 127,0 ml`
Тежест: kg
Цветове: Черен
Ресурс: 7500 pages / 127 ml
Съвместим вид: Оригинален артикул
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
БУТИЛКА МАСТИЛО ЗА EPSON L6460/L6490/L6550/L6570/L11160//L15150/L15180/M15140 - 112 EcoTank - Black Ink Bottle - PN C13T06C14A - `7500 pages / 127,0 ml`
Тежест: kg
Цветове: Черен
Ресурс: 7500 pages / 127 ml
Съвместим вид: Оригинален артикул
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 4500 |
| Обем (ml) | 112 |
| Съвместима серия принтери | Epson L11160/L15150/L15160/WF-C5710/WF-C5790 серия |
| OEM код | C13T06C14A |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.00кг |
Бутилка мастило Epson EcoTank C13T06C14A – Черно, 112ml, Висок добив
Получете до 4 500 страници с ясен, професионален черен текст с тази оригинална бутилка мастило Epson от 112 ml. Проектирана за Epson EcoTank принтери, пигментното мастило осигурява устойчиви на размазване и вода отпечатъци. Презареждането е чисто, лесно и без разливи благодарение на ключовата дюза.
Ключови Предимства
- Изключителен добив на страници — До 4 500 страници от бутилка, намалявайки честотата на смяна и цената на страница.
- Оригинално качество на Epson — Създадено специално за Epson EcoTank принтери за надеждна работа и постоянни резултати.
- Лесно и чисто презареждане — Уникалната ключова бутилка пасва само в правилния резервоар, предотвратявайки разливи.
- Пигментно черно мастило — Остри, издръжливи черни отпечатъци, устойчиви на размазване и вода.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Бутилка мастило |
| Цвят | Черен |
| Тип мастило | Пигментно |
| Обем | 112 ml |
| Добив на страници | 4 500 страници |
| Съвместими принтери | Epson EcoTank L6460, L6490, L6550, L6570, L11160, L15150, L15180, M15140 |
| OEM код | C13T06C14A |
| Гаранция | 24 месеца |
Какво има в кутията
- 1 x Бутилка черно мастило Epson EcoTank (112ml)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




